Pousada Briktic
Tento hotel je 1 km od Hospoda Baden Baden a 1,1 km od Igreja de São Benedito.
Ubytování je 3 km od centra města a je přilehlé k Fonte Simão. Železniční nádraží Emilio Ribas je 15 minut pěšky od hotelu.
Pivovarská hospoda Cafe no bosque je asi 100 metrů daleko.
- Místní zajímavosti
- UniVap Campus Platanus3468 km
- Portal de Campos do Jordao4528 km
- Palác Boa Vista4044 km
- Grove Of Silence4536 km
- Vale dos Dinossauros Olimpia3530 km
- Centrum volného času Tarundu4760 km
- Mirante do Lajeado3814 km
- Letiště
- Sao Jose dos Campos Regional63 km
- Vlaková nádraží
- Emilio Ribas Train Station1,7 km
V hotelu
Všeobecný
- Zákaz kouření na místě
- Parkoviště
- Domácí zvířata nejsou povolena
Aktivity a relaxace
- Zahrada
- Pokoj pro volný čas / TV pokoj
V pokoji
- Wi-Fi v pokojích zdarma
- Topení
Důležité oznámení
- Detaily přistýlek
- V pokoji nejsou k dispozici přistýlky.
Často kladené otázky
- 🚗
Najdu v Pousada Briktic parkoviště?
Pousada Briktic poskytuje parkování zdarma, kde můžete zaparkovat své auto. - ❓
Kde je umístěn Pousada Briktic?
Pousada Briktic se nachází vedle Vodopád Ducha de Prata. - 🌇
Jak daleko je centrum města od Pousada Briktic Campos do Jordão?
Hosté Pousada Briktic Campos do Jordão se mohou dostat do centra města za 25 minut chůze. - ✈
Jak daleko je Sao Jose dos Campos Regional od Pousada Briktic?
Vzdálenost mezi Sao Jose dos Campos Regional a Pousada Briktic je 65 km. - 🕌
Jaké slavné památky se nacházejí v blízkosti Pousada Briktic Campos do Jordão?
Můžete navštívit Vodopád Ducha de Prata, což se nachází poblíž Pousada Briktic Campos do Jordão. - 🍹
Jaké restaurace v okolí bychom měli navštívit při pobytu v Pousada Briktic?
V okruhu 450 metrů od Pousada Briktic můžete navštívit Restaurante Krokodillo I a Krokodillo. - 🕗
Kdy se nejpozději můžeme odhlásit z Pousada Briktic Campos do Jordão?
Hosté Pousada Briktic Campos do Jordão by měli být připraveni k odhlášení v 12:00.